Doradcy gospodarczy

Tytułowi doradcy gospodarczy piastują zawód, który w ostatnim czasie zdobywa coraz większą popularność, co wiąże się z tym, że można zaobserwować coraz większy popyt na ich usługi. W związku z coraz bardziej komplikującymi się przepisami prawa, zapotrzebowanie na porady gospodarcze rośnie z dnia na dzień, co wynika z tego, iż coraz większa ilość osób podejmuje decyzję o założeniu własnej działalności gospodarczej.

Doradcy gospodarczy zawodowo zajmują się świadczeniem usług doradczych w kwestii pomocy przedsiębiorcom w radzeniu sobie z różnorodnymi problemami, które wynikają z prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jak się okazuje, tego typu konsultacje mają bardzo korzystny wpływ jeszcze przed przeprowadzeniem procesu rejestracji danego przedsiębiorstwa. Pomoc doradców gospodarczych opiera się w głównej mierze na pomocy w podjęciu decyzji odnośnie wyboru formy prawnej dla działalności, jak również w odpowiednim doborze zakresu kodów PKD. Dodatkowo służą oni pomocą w trakcie przeprowadzania procesu zakładania oraz wdrażania firmy na rynek, co w przypadku naszych ekspertów jest poparte wiedzą oraz bogatym doświadczeniem. Taka pomoc jest w stanie stworzyć przedsiębiorcy solidny fundament, na którym następnie warto budować dalsze działania biznesowe.

W kolejnym etapie doradztwa podatkowego znajduje się bez wątpienia pomoc w doborze odpowiedniej formy opodatkowania, jak również formy księgowości, które są bardzo istotnymi kwestiami w trakcie rozpoczynania działalności. Doradcy gospodarczy mogą pomóc również w kwestii zaciągania kredytów, a także podejmowania firmowych inwestycji.

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117, lok.219A,
00-140 Warszawa

KRAKÓW: Cegielniana 4A, lok. 26,
30-404 Kraków

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139