Doradztwo podatkowe

Wdrażanie w firmie przemyślanych strategii podatkowych może korzystnie wpłynąć na pozytywne zmiany w przedsiębiorstwie. Odpowiednie zarządzanie zobowiązaniami podatkowymi to sposób na dokonanie oszczędności, które można zainwestować w dalszy rozwój firmy.


Zespół naszych doradców podatkowych świadczy pełny zakres usług w wymiarze podatku od towarów i usług (VAT), podatku dochodowego od osób prawnych (CIT) oraz osób fizycznych (PIT), podatku akcyzowego, podatku od nieruchomości, cła oraz zajmuje się optymalizacją i planowaniem strategii podatkowych.

Powierzając system podatkowy firmy zespołowi naszych ekspertów ukierunkowujecie Państwo swoją firmę na minimalizację obciążeń finansowych z tytułu danin publicznych. System podatkowy umożliwia pozyskanie wielu korzyści, konieczne jest jednak płynne poruszanie się w obrębie przepisów podatkowych.


Nasi doradcy podatkowi systematycznie poszerzają swoją wiedzę, dzieląc się nią z naszymi klientami a także publikując artykuły, w których możecie Państwo poznać od podstaw system podatkowy i zrozumieć jego funkcjonowanie. Ważne jest dla Nas wyjście na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz pomoc w swobodnym wdrażaniu nowych rozwiązań. Zaufanie naszych klientów stymuluje nas do poszukiwania nowych rozwiązań.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl


Nasze biuro czynne jest w godzinach:
9:00- 17:00

ADRESY

WARSZAWA: ul. Ciołka 13
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

NIP: 954-274-33-34
REGON: 243 264 274
KRS: 00 00 46 11 39