Księgowość on-line

Jak zapewne Państwo wiedzą, księgowość jest zbiorem różnego rodzaju formalności, które ściśle wiążę się z dokumentowaniem prowadzonej działalności gospodarczej. W zakres księgowości zaliczyć możemy przede wszystkim wystawianie, przechowywanie oraz księgowanie faktur, prowadzenie ewidencji firmy, sporządzanie różnego rodzaju dokumentów oraz deklaracji podatkowych, które następnie należy w odpowiednim terminie złożyć w Urzędzie.

Wszystko to wydaje się bardzo skomplikowane i dlatego przedsiębiorcy szukają różnych łatwiejszych rozwiązań, które pomogą im chociaż w minimalnym stopniu ograniczyć wszelkie sprawy związane z dużymi ilościami formalności. Jednym z bardzo dobrych rozwiązań jest księgowość on-line, do której prowadzenia wymagany jest tylko i wyłącznie komputer z dostępem do Internetu. Rozwiązanie to jest bardzo dobre dla przedsiębiorców, którzy w prowadzonej przez siebie firmie cenią sobie czas oraz wygodę przy równie wysokim poziomie prowadzenia księgowości.

Nie bez powodu mówi się, iż księgowość on-line jest najwygodniejszą formą prowadzenia księgowości. Otóż jak się okazuje, iż programu księgowego nie trzeba instalować na dysku komputera. Wystarczy dostęp do Internetu i można pracować w każdym miejscu – począwszy od biura, kończąc na kawiarni w centrum handlowym.

Dzięki księgowości online wszystkie niezbędne KPiR, deklaracje podatkowe, rejestry, faktury i rozliczenia przedsiębiorca może mieć zawsze przy sobie. Rozwiązanie to cieszy się coraz większą popularnością. Zatem zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą księgowości online.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139