Księgowość zdalna

Do ofert większości biur rachunkowych trafiła w ostatnim czasie usługa zdalnej księgowości, która pozwala pozyskiwać i obsługiwać klientów niezależnie od lokalizacji. Jest to rozwiązanie innowacyjne, dzięki któremu przedsiębiorcy mogą korzystać nie tylko z ofert biur znajdujących się w tym samym mieście, ale również podejmować satysfakcjonującą współpracę z biurami z całego kraju.

Jest to opcja, która pozwala zyskać dostęp do danych finansowych firmy z dowolnego miejsca, o dowolnym czasie za pośrednictwem telefonu, oraz która zapewnia możliwość korzystania z porad i konsultacji z księgowymi online lub telefonicznie.

Zdalna księgowość zapewnia przedsiębiorcom pełną wygodę, szybkość wykonania wszystkich czynności oraz pełne bezpieczeństwo. Jej zaletą są również stosunkowo niskie koszty.

Zdalna obsługa klienta nie wymaga obecności w biurze rachunkowym co gwarantuje oszczędność czasu. Zdalna obsługa księgowa przebiega w kilku etapach:

– skanowanie lub wysyłanie pocztą dokumentów przez Klienta,
– ewentualne konsultacja mailowa lub telefoniczna,
realizacja określonej usługi księgowej,
– przesłanie informacji, odpowiednich zestawień lub rozliczeń do Klienta.

Zdalna księgowość jest bardzo dobrym rozwiązaniem, z którego może skorzystać każdy z przedsiębiorców stojących przed wyborem formy prowadzenia księgowości dla swojej firmy. Warto poszukiwać optymalnych rozwiązań i w jak największym stopniu ułatwiać sobie obsługę prowadzonej działalności gospodarczej.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat zdalnej księgowości zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl


Nasze biuro czynne jest w godzinach:
9:00- 17:00

ADRESY

WARSZAWA: ul. Ciołka 13
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

NIP: 954-274-33-34
REGON: 243 264 274
KRS: 00 00 46 11 39