Optymalizacja firmy

Obniżenie kosztów działalności gospodarczej oraz osiąganie optymalnych wyników finansowych to cel, do którego zmierzają przedsiębiorcy. Zdarza się jednak, że pojawiają się trudności i zamierzony cel coraz bardziej się oddala.

Zespół naszych ekspertów opracował wiele rozwiązań, z których mogą skorzystać przedsiębiorcy, wykorzystanie aktualnie obowiązujących norm prawnych może okazać się dla wielu podmiotów gospodarczych najlepszym rozwiązaniem. Pomożemy Państwu w optymalizacji prowadzonej działalności gospodarczej, wspólnie opracujemy najlepsze rozwiązania, przede wszystkim dostosowane do specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej.

Nasze propozycje to:

  • – opracowanie odpowiedniej polityki rachunkowości z naciskiem na rozwiązania, które zmniejszą koszty prowadzenia działalności gospodarczej,
  • – dobór odpowiedniej formy opodatkowania działalności gospodarczej,
  • – skorzystanie z wirtualnego biura,
  • – połączenie spółki z o.o. oraz spółki komandytowej,
  • – założenie spółki z o.o. z co najmniej dwoma wspólnikami,
  • – przeprowadzenie analiz finansowych poszczególnych segmentów prowadzonej działalności gospodarczej i wyciągnięcie odpowiednich wniosków.

 

Te i inne rozwiązania pomogą Państwu w usprawnieniu prowadzonej działalności gospodarczej. Konieczne jest jednak dokładne poznanie wszystkich parametrów prowadzonych przez Państwa działań.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl


Nasze biuro czynne jest w godzinach:
9:00- 17:00

ADRESY

WARSZAWA: ul. Ciołka 13
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

NIP: 954-274-33-34
REGON: 243 264 274
KRS: 00 00 46 11 39