Porady i konsultacje

Prowadzenie działalności gospodarczej nie należy do łatwych zadań. Jest to bardzo złożony i wymagający proces gospodarczy, który przebiega w oparciu o wiele regulacji prawnych. Wszystkie czynności wykonywane przez przedsiębiorcę obarczone są ogromnym ryzykiem, często niestety w następstwie podjętych decyzji gospodarczych pojawiają się trudności, które zaburzają prawidłowe funkcjonowanie firmy oraz jej optymalny rozwój.

Nasze biuro rachunkowe prowadzi szeroką działalność doradczą, udzielając przedsiębiorcom licznych porad w zakresie systemu księgowości, prawa podatkowego oraz innych zagadnień. Trudnimy się w szerokiej tematyce zagadnień gospodarczych. Zatrudniamy wielu ekspertów, którzy specjalizują się w wybranej dziedzinie i pomagają podmiotom gospodarczym w rozwiązaniu wynikłych problemów.

Obszerny system gospodarczy dostarcza wiele rozwiązań, pojawiają się często różne wątpliwości, które nasz zespół specjalistów pomoże Państwu rozwiać.

Ogromną trudnością jest poruszanie się w obrębie aktualnie obowiązujących norm prawnych, które poddawane są licznym nowelizacjom. Nie sposób wymagać od przedsiębiorców posiadania tak ogromnej i specjalistycznej wiedzy. Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji, proponujemy kontakt w dowolnie wybrany sposób, każde zgłoszenie traktujemy priorytetowo mając świadomość jak duże znacznie w systemie gospodarczym ma czas. Dzięki naszej pomocy unikną Państwo możliwości popełnienia błędu oraz zastosują najbardziej optymalne dla firmy rozwiązanie.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139