zmiana-biura-rachunkowego-pomoc

Zmiana biura rachunkowego

Nie zawsze współpraca z wybranym biurem rachunkowym przebiega zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Często zdarza się, że interesy biura księgowego i przedsiębiorcy są rozbieżne a znalezienie kompromisu okazuje się niemożliwe. Problemem może stać się także niewywiązywanie się lub nierzetelne wywiązywanie się …..

Read More
biuro-rachunkowe

Wybór biura rachunkowego

Powierzenie rozliczeń księgowych firmy wybranemu biuru rachunkowemu jest bardzo trudną decyzją szczególnie w sytuacji, kiedy po raz pierwszy wybieramy biuro rachunkowe. Nie sposób dziwić się wszystkim obawom przedsiębiorców oraz ogromnej ilości pytań kierowanych do biur księgowych. Nasze biuro rachunkowe daje …..

Read More
rejestracja-spolek

Rozpoczynanie prowadzenia działalności

Podjęcie działalności gospodarczej jest ogromnym wyzwaniem, które wiąże się z koniecznością wykonania szeregu formalności oraz zmierzenia się z wieloma regulacjami prawnymi. Początkujących przedsiębiorców może przerazić zakres czynności jakie należy wykonać. Warto skorzystać z pomocy naszego biura rachunkowego, które oferuje szeroki …..

Read More
ksiegowosc-online

Księgowość zdalna

Do ofert większości biur rachunkowych trafiła w ostatnim czasie usługa zdalnej księgowości, która pozwala pozyskiwać i obsługiwać klientów niezależnie od lokalizacji. Jest to rozwiązanie innowacyjne, dzięki któremu przedsiębiorcy mogą korzystać nie tylko z ofert biur znajdujących się w tym samym …..

Read More
porady-podatkowe

Optymalizacja firmy

Obniżenie kosztów działalności gospodarczej oraz osiąganie optymalnych wyników finansowych to cel, do którego zmierzają przedsiębiorcy. Zdarza się jednak, że pojawiają się trudności i zamierzony cel coraz bardziej się oddala. Zespół naszych ekspertów opracował wiele rozwiązań, z których mogą skorzystać przedsiębiorcy, …..

Read More
e-biuro-oferta

E-biuro

Wirtualne biuro to usługa dla podmiotów gospodarczych ukierunkowanych na optymalizację działalności gospodarczej. To ekonomiczna propozycja adresu dla firmy w atrakcyjnej lokalizacji oraz możliwość wynajmu powierzchni biurowej w bardzo konkurencyjnych cenach. Decydując się na takie rozwiązanie przedsiębiorca: – pozyskuje dla swojej …..

Read More
uslugi-ksiegowe

Porady i konsultacje

Prowadzenie działalności gospodarczej nie należy do łatwych zadań. Jest to bardzo złożony i wymagający proces gospodarczy, który przebiega w oparciu o wiele regulacji prawnych. Wszystkie czynności wykonywane przez przedsiębiorcę obarczone są ogromnym ryzykiem, często niestety w następstwie podjętych decyzji gospodarczych …..

Read More
uslugi-ksiegowe

Reprezentacja w urzędach

Dochodzenie swoich praw jest możliwe tylko w sytuacji, kiedy dokładnie znamy wszystkie przysługujące nam możliwości. Współczesny system, w którym funkcjonują podmioty gospodarcze jest bardzo zmienny. Poszczególne przepisy prawne kilkakrotnie poddawane są nowelizacjom co znacznie utrudnia ich znajomość. Nasze biuro rachunkowe …..

Read More

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139