Przygotowywanie wniosków kredytowych

Kredyt bankowy to umowa pomiędzy bankiem, a kredytobiorcą, w której bank zobowiązuje się do wydania pewnej kwoty na określony czas oraz cel, a kredytobiorca do wykorzystania pieniędzy zgodnie z ich przeznaczeniem oraz zwrócenie zapożyczonej kwoty wraz z wcześniej ustaloną prowizją.

Kredyt niejednokrotnie stanowi dla przedsiębiorcy jedyną możliwość rozwoju. Niestety niestabilna sytuacja na rynku sprawia, że banki stawiają coraz to bardziej wygórowane warunki jego przyznawania, których nie spełnia większość przedsiębiorstw.

Mając na uwadze istotność pożyczek, podczas prowadzenia własnej działalności, nasza firma oferuje przygotowywanie wniosków kredytowych. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że to na podstawie tych dokumentów przyznawane są dofinansowania. Błędnie wypełniony wniosek odrzucany jest już w początkowej fazie segregacji. Bardzo ważne jest rzeczowe przedstawienie naszych celów oparte na badaniach rynku oraz konkretnych informacjach. Karkołomne opisanie naszych zamierzeń sprawi, że całe starania o wsparcie finansowe zostaną od razu przekreślone.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Naszą kadrę stanowi grono kompetentnych oraz doświadczonych pracowników, którzy od lat specjalizują się w swojej działalności.
Dzięki owej praktyce udało się im poznać dokładne kryteria według, których oceniane są wnioski. Poznanie wymogów stawianych przez banki pozwala nam znacznie poszerzyć możliwości kredytowe zgłaszających się do nas przedsiębiorstw.
Nasze działania gwarantują jednak pełne bezpieczeństwo, gdyż potrafimy świadomie określić zdolność kredytową podmiotu i to do niej dostosowujemy maksymalną wartość pożyczki, o którą może się ubiegać.

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117, lok.219A,
00-140 Warszawa

KRAKÓW: Cegielniana 4A, lok. 26,
30-404 Kraków

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139