Rozliczenia roczne

Obowiązkiem każdego przedsiębiorcy jest rozliczenie podatkowe. Zakres czynności zależny jest od rozmiarów prowadzonej działalności gospodarczej oraz wybranej formy opodatkowania.

Zespół naszych ekspertów w dziedzinie prawa podatkowego zajmie się pełną obsługą rozliczeń podatkowych firmy, dobierając wyłącznie najbardziej optymalne rozwiązania:

     

  • – Zaprezentujemy różne formy opodatkowania działalności gospodarczej z naciskiem na zalety i wady poszczególnych systemów, jednocześnie dobierając rozwiązania dostosowane do specyfiki działalności jaka prowadzona jest przez klienta.
  • – Przedstawimy wszystkie obowiązki podatkowe ciążące na przedsiębiorcy, stwarzając tym samym zakres czynności jakie wykonywane będą przez naszych specjalistów.
  • – Wykonamy wszystkie rozliczenia podatkowe wynikające z formy opodatkowania firmy, przeprowadzonych transakcji gospodarczych, struktury wewnętrznej przedsiębiorstwa.
  • – Terminowo sporządzimy pełną dokumentację podatkową firmy, dokonując rozliczeń z organami podatkowymi.
  •  

Z naszą pomocą zapewnicie Państwo swojej firmie nie tylko pełne i profesjonalne rozliczenie roczne ale także optymalną politykę podatkową. Nowe rozwiązania i innowacyjne spojrzenie na zagadnienia ze strony klientów są dla nas wyzwaniem i pomagają nam w opracowaniu nowych strategii rozwojowych.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl


Nasze biuro czynne jest w godzinach:
9:00- 17:00

ADRESY

WARSZAWA: ul. Ciołka 13
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

NIP: 954-274-33-34
REGON: 243 264 274
KRS: 00 00 46 11 39