Wybór biura rachunkowego

Powierzenie rozliczeń księgowych firmy wybranemu biuru rachunkowemu jest bardzo trudną decyzją szczególnie w sytuacji, kiedy po raz pierwszy wybieramy biuro rachunkowe. Nie sposób dziwić się wszystkim obawom przedsiębiorców oraz ogromnej ilości pytań kierowanych do biur księgowych.

Nasze biuro rachunkowe daje Państwu solidne podstawy do podjęcia z nami współpracy, szanujemy jednak ostateczną decyzję przedsiębiorców, proponujemy zapoznanie się z naszą ofertą i podjęcie najlepszej dla Państwa firmy decyzji.

Kontaktując się z naszymi konsultantami uzyskują Państwo pełen zakres informacji na temat zakresu świadczonych przez nas usług oraz ich wyceny. Nie ukrywamy żadnych informacji, ponieważ wiemy, że każda współpraca powinna opierać się na jasnych i znanych każdej ze stron warunków, dzięki czemu zarówno nasze biuro rachunkowe jak i Państwo będą mogli wywiązać się ze swoich obowiązków.

Jak każde wiarygodne biuro rachunkowe posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz certyfikaty, które gwarantują najwyższej jakości usługi księgowe. Zatrudniamy ekspertów z różnych dziedzin rachunkowości oraz zajmujemy się publikacją różnych materiałów księgowych.

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117, lok.219A,
00-140 Warszawa

KRAKÓW: Cegielniana 4A, lok. 26,
30-404 Kraków

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139