Zmiana biura rachunkowego

Nie zawsze współpraca z wybranym biurem rachunkowym przebiega zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Często zdarza się, że interesy biura księgowego i przedsiębiorcy są rozbieżne a znalezienie kompromisu okazuje się niemożliwe. Problemem może stać się także nie wywiązanie się z powierzonych zadań.

Zdobywając kolejne doświadczenia nasi eksperci korzystali z wielu rozwiązań, dziś wiemy, że priorytety Klienta są najważniejsze. Świadomi przedsiębiorcy dokładanie potrafią określić zapotrzebowanie firmy na poszczególne usługi.

Współpraca z naszym biurem rachunkowym rozpoczyna się od zapoznania się z indywidualnymi potrzebami klienta, opracowany zostaje optymalny pakiet usług spełniający oczekiwania naszego partnera biznesowego. Pozwalamy sobie na zaproponowanie według nas najlepszych rozwiązań, ostateczny kształt usług zostaje jednak określony przez naszego klienta. Pomagamy rozwiązać wszystkie problemy jakie wynikły w związku z poprzednią współpracą, zajmujemy się likwidacją powstałych zaległości oraz wprowadzeniem ulepszeń systemowych.

Wiemy jak ważna jest płynna komunikacja, dlatego też preferujemy różne sposoby komunikowania się z klientami, w zależności od ilości posiadanego czasu oraz możliwości w każdej chwili klient może do nas zadzwonić lub napisać mail.

Mamy świadomość jak istotne jest zaufanie, którym darzą nas Klienci, dbamy o bezpieczeństwo wszystkich danych, terminowe i rzetelne wykonanie wszystkich powierzonych nam zadań.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 222112227, 123783996 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: ul. Ciołka 13
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139