Mam problem ze sporządzeniem sprawozdania finansowego​

Oferujemy opracowanie sprawozdania finansowego w ramach stałej współpracy lub jako usługę jednorazową, dla przedsiębiorców których księgowości nie prowadzimy. Zajmujemy się przygotowaniem i złożeniem niezbędnej dokumentacji w formie elektronicznej. Oferujemy także możliwość zakupu i aktywacji podpisu kwalifikowanego, niezbędnego do podpisania przygotowanego sprawozdania.

SPRAWOZDANIE FINANSOWE – OFERTA

Oferujemy profesjonalne przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego za rok 2022. Nasze usługi są skierowane do przedsiębiorstw z różnych branż, które chcą mieć pewność, że ich sprawozdania finansowe są tworzone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i standardami rachunkowości.

Nasi specjaliści to doświadczeni profesjonaliści, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat rachunkowości i sprawozdawczości finansowej. Dzięki ich pomocy będą Państwo mogli skupić się na swoim głównym biznesie, a my zajmiemy się wszelkimi sprawami związanymi z przygotowaniem sprawozdania finansowego.

Oferujemy następujące usługi:

  • Przygotowanie sprawozdania finansowego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i standardami rachunkowości
  • Analiza i interpretacja wyników finansowych
  • Doradztwo w zakresie optymalizacji struktury finansowej i podatkowej
  • Komunikacja z instytucjami finansowymi i kontrahentami
  • Inne usługi według życzenia klienta

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, prosimy o kontakt. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę i odpowiemy na wszelkie pytania.