Doradztwo prawne

System prawny reguluje działalność każdej jednostki gospodarczej, często ograniczając możliwość wdrażania pewnych rozwiązań. Każdy z przedsiębiorców zobowiązany jest funkcjonować w oparciu o aktualnie obowiązujące normy prawne.


Nasz zespół doradców prowadząc nieszablonowe działania, szanujące przepisy prawa, pomaga przedsiębiorcom rozwiązywać najbardziej skomplikowane problemy w zakresie prawa. Na bieżąco poddajemy naszych specjalistów różnym próbom i wymagamy od nich poszerzania wiedzy i kreatywnego myślenia.


Dbamy o to, żeby nasi klienci pozyskiwali wysokiej jakości usługi doradztwa prawnego i powierzali nam obsługę prawną firmy. Stała współpraca to rozwiązanie, które nie tylko zwiększy wydajność pracy naszych pracowników i zminimalizuje możliwość popełniania błędu ale także zapewni Państwu komfort oraz bezpieczeństwo.


Nasze usługi dostosowane są do indywidualnych potrzeb klientów oraz rodzaju prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Cenimy sobie sugestie klientów i ścisłą współpracę na każdym etapie rozwiązywania problemu.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl


Nasze biuro czynne jest w godzinach:
9:00- 17:00

ADRESY

WARSZAWA: ul. Ciołka 13
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

NIP: 954-274-33-34
REGON: 243 264 274
KRS: 00 00 46 11 39