Nasze biuro

 

KIM JESTEŚMY?

Biuro General Outsource Spółka Doradztwa Podatkowego Spółka z o.o.  jest certyfikowanym biurem rachunkowym, które specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, które rozpoczynają i prowadzą działalność gospodarczą. Filarem naszej firmy jest doświadczony personel, który rozwija się i poszerza swoją wiedzę oraz kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom usługi księgowe na najwyższym poziomie. Działamy w oparciu o europejskie i międzynarodowe standardy.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Charakteryzuje nas zaangażowanie w realizację powierzonych nam zadań. Skupiamy się przede wszystkim na indywidualnych potrzebach naszych Klientów, ponieważ specyfika działalności podmiotów gospodarczych może być różnorodna podobnie jak oczekiwania i potrzeby naszych partnerów biznesowych. Mając na względzie komfort oraz wygodę naszych Klientów oferujemy szeroki pakiet usług oparty na elastycznych formach współpracy. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, które wpływają na szybkość naszej pracy i optymalizację jej wyników.

NASZE ATUTY

 

Większa wydajność

Zdobywając doświadczenie przez wiele lat sukcesywnie poddawaliśmy nasze usługi ulepszeniom, niwelując ryzyko popełnienia błędów. Opierając współpracę na ścisłym i indywidualnym kontakcie z
klientem osiągamy docelowe wartości, diagnozujemy i minimalizujemy ryzyko oraz optymalizujemy wszystkie możliwości gwarantując swobodę transformacji.

Nowoczesne rozwiązania

Współpraca z General Outsource rozpoczyna się od szczegółowej analizy, tworzony jest wizerunek naszego klienta. Kładziemy nacisk na rozpoznanie jego słabych stron, priorytetów oraz potrzeb. Pomaga nam to w osiągnięciu zaskakujących rezultatów w bardzo krótkim czasie. Sukces w realizacji przedsięwzięć ma swoje źródło w prawidłowej diagnozie celów firmy już od samego początku realizacji projektu.

Obsługa księgowa

Optymalizacja możliwa jest dzięki swobodnej wymianie wiedzy między partnerami podczas realizacji projektu.
Nowoczesne rozwiązania technologiczne wyznaczają korporacjom kierunki rozwoju oraz narzucają innowacyjny sposób myślenia. Wdrażanie nowych rozwiązań umożliwia przezwyciężanie ograniczeń, poszerzanie horyzontu, wykorzystanie potencjału firmy.

 

NASZA MISJA

Celem działalności naszego biura jest wsparcie przedsiębiorców nadmiernie obciążonych obowiązkami, tak aby mogli Oni skupić się na podstawowym segmencie prowadzonej przez nich działalności, opracowując nowe strategie rozwojowe i umacniając swoją pozycję na rynku. Natłok formalności i zawiłość przepisów prawnych oddala podmioty gospodarcze od realizacji zamierzonych przedsięwzięć, dlatego tak niezbędne jest wsparcie dla przedsiębiorców świadczone przez zespół ekspertów.

CO OFERUJEMY KLIENTOM?

Oferujemy naszym Klientom standardowe pakiety usług, z możliwością rozszerzenia ich o indywidualne usługi zgodnie ze specyfiką prowadzonej działalności gospodarczej. Jesteśmy otwarci na propozycje ze strony klientów i nowe rozwiązania, które zapewnią przedsiębiorcom profesjonalną obsługę a nas wzbogacą o nowe doświadczenia i pozwolą usprawnić prowadzoną przez nas działalność.

CO ZYSKUJE KLIENT?

Podejmując współpracę z naszym biurem decydują się Państwo na optymalizację działalności w wielu wymiarach. Zyskują Państwo czas, profesjonalną obsługę oraz usługi najwyższej jakości a dodatkowo bezpieczeństwo, oraz pełen komfort.

ZAMÓW ROZMOWĘ
z konsultantem
Oddzownimy w 30 sekund!
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.