Założenie firmy kosmetycznej.

Księgowość firmy

Obsługa księgowa firm w Krakowie, Warszawie oraz całej Polsce.

Pełna księgowość

Oferujemy kompleksową obsługę księgową, włączając w to prowadzenie pełnej księgowości, rozliczenia podatkowe oraz księgowość zarządczą, aby zapewnić naszym klientom kompletną kontrolę nad ich finansami.

Uproszczona księgowość

Świadczymy usługi z zakresu uproszczonej księgowości, pozwalając naszym klientom skupić się na ich głównych działalnościach, bez obciążania ich nadmiernymi formalnościami.

Konsultacje i doradztwo

Zapewniamy profesjonalne konsultacje i doradztwo w zakresie wszelkich aspektów finansowych i księgowych, pomagając naszym klientom podejmować najlepsze decyzje dla ich biznesu.

Kadry i płace

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę z zakresu kadrowo-płacowego, włączając w to rozliczenia płacowe, deklaracje ZUS oraz wszelkie inne sprawy związane z pracownikami.

Cennik pełnej księgowości

do 5 dok. 280 zł

do 10 dok. 399 zł

do 20 dok. 560 zł

do 40 dok. 798 zł

do 100 dok. 1 379 zł

Cennik uproszczonej księgowości

do 5 dok. od 196 zł

do 10 dok. od 279,30 zł

do 20 dok. od 392 zł

do 40 dok. od 558,60 zł

do 100 dok.od 965,30 zł

powyżej 100 dokumentów wycena indywidualna
Księgowość z dostępem do BEZPŁATNEGO Panelu Klienta
Kontroluj swoją księgowość
Z radością przedstawiamy Państwu nasz nowoczesny panel klienta, który został stworzony specjalnie z myślą o indywidualnych potrzebach naszych klientów. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymują Państwo bezpłatny dostęp do tego innowacyjnego narzędzia.

– Panel umożliwia podgląd online prowadzonej księgowości, śledzenie bieżącej sytuacji finansowej, stanu podatków, przychodów, kosztów, należności, pobieranie wzorów dokumentów, deklaracji, bieżący podgląd do dokumentów firmowych i szereg innych udogodnień i funkcjonalności.

– Platforma pozwoli uzyskać informacje na temat najczęstszych wydatków, najważniejszych kontrahentów, oraz wykresy zmian w Firmie, które pozwolą na zarządzanie Spółką w oparciu o dane statystyczne oraz śledzenie jej rozwoju na przestrzeni kolejnych okresów!

Podgląd panelu klienta

DARMOWY PROGRAM DO WYSTAWIANIA FAKTUR
WYGODNE I BEZPIECZNE FAKTUROWANIE

Klienci naszego biura rachunkowego mogą skorzystać z bezpłatnego programu do wystawiania faktur.

 

Jak program ułatwia prowadzenie działalności?

  • Do wszystkich faktur przychodowych generuje się i automatycznie rozsyła przypomnienie o płatności dla kontrahentów. Przykładowo najbardziej standardową opcją jest, że już w chwili wystawienia faktury przesyła się ona sama do Klienta.

  • Jest oddzielny Panel do Wydatków, w którym można je dodawać i kontrolować. Z tego Panelu możliwości jest bardzo dużo, łącznie z eksportem i importem do EXCEL, PDF, robienia wykresów, ewidencji sprzedaży, zakupów itp.

  • Oddzielny Panel do Płatności, który poza tym co robi Panel do Wydatków pozwala również importować dane bezpośrednio z banku.

  • Można również wystawiać faktury, prowadzić magazyny, gromadzić dane Klientów, podpiąć system sprzedażowy, który dużo pracy zautomatyzuje przy dokumentach

Umów spotkanie lub konsultację w sprawie oferty

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem emaila.