SPRZEDAŻ I AKTYWACJA PODPISÓW ELEKTRONICZNYCH

SPRZEDAŻ I AKTYWACJA PODPISÓW ELEKTRONICZNYCH W CAŁEJ POLSCE - możliwość wysyłkowej sprzedaży zestawu

Z przyjemnością przedstawiamy naszą usługę sprzedaży i aktywacji podpisów elektronicznych. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i ochrony danych w sieci. Nasze doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowana kadra gwarantują najwyższą jakość oferowanych usług.

Zapewniamy Państwu:

  1. Sprzedaż podpisów elektronicznych – oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania, które pozwolą Państwu na bezpieczne korzystanie z różnego rodzaju usług internetowych oraz umożliwią podpisywanie dokumentów w sieci.

  2. Aktywacja podpisów elektronicznych – nasza kadra specjalistów pomoże Państwu w procesie aktywacji podpisu elektronicznego, dzięki czemu będziecie Państwo mogli korzystać z pełnej gamy usług oferowanych przez naszych partnerów.

  3. Pomoc techniczną – zapewniamy opiekę naszych specjalistów, którzy służą fachową pomocą w przypadku wszelkich problemów technicznych.

  4. Wysoką jakość obsługi – nasi klienci cenią naszą profesjonalną obsługę oraz szybką reakcję na wszelkie zgłaszane problemy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi i dołączenia do grona zadowolonych klientów. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania dla Państwa.

22 211 22 27
12 378 39 96
600996022

Wpis do Krajowej Rady Doradców PODATKOWYCH

Nasze biuro zostało wpisane do elitarnego rejestru podmiotów uprawnionych do świadczenia usług z zakresu doradztwa podatkowego.

CENNIK
e-PODPISU

ZESTAW Certum Mini

Cena uzależniona od okresu ważności certyfikatu kwalifikowanego:

1 rok = 329,64 zł brutto
2 lata = 420,66 zł brutto
3 lata = 543,66 zł brutto

APLIKACJA MOBILNA SIMPLY SIGN

Cena uzależniona od okresu ważności certyfikatu kwalifikowanego:

1 rok = 367,77 zł brutto
2 lata = 478,47 zł brutto
3 lata = 589,17 zł brutto

ODNOWIENIE CERTYFIKATU KWALIFIKOWANEGO / POTWIERDZENIE TOŻSAMOŚCI

Oferujemy również odnowienie okresu ważności certyfikatu kwalifikowanego oraz potwierdzenie tożsamości.

Wpis do Krajowej Rady Doradców PODATKOWYCH

Nasze biuro zostało wpisane do elitarnego rejestru podmiotów uprawnionych do świadczenia usług z zakresu doradztwa podatkowego.

ZAMÓW ROZMOWĘ
z konsultantem
Oddzownimy w 30 sekund!
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.