Kompleksowa obsługa prawna

Zawiłości przepisów prawnych często sprawiają, że przedsiębiorcy nie radzą sobie z ciągle pojawiającymi się problemami. Nierzadko nierozwiązane problemy rodzą nowe niejasności, co sprawia, że przedsiębiorca powoli pakuje się w coraz to większy wir kłopotów. Najrozsądniejszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest kompleksowa obsługa prawna, która pozwala wyciągnąć firmę z bieżących problemów i uchronić ją od nich w przyszłości.

Pomoc prawna to usługa świadczona podmiotom stosunków prawnych w celu ochrony ich prawnie chronionych interesów. W Polsce pomoc prawna świadczona jest przez adwokatów, radców prawnych, notariuszy oraz doradców prawnych.

Poziom obsługi prawnej uzależniony jest od kompetencji oraz doświadczenia specjalistów biur rachunkowych. Dotyczyć może na przykład doraźnych porad prawnych albo stałej obsługi prawnej. W sytuacji, gdy z pomocy prawnej korzystają firmy, to obsługa prawna może dotyczyć także przygotowywania projektów umów, uchwał, pozwów, wniosków oraz innych dokumentów prawnych.

Skorzystanie z kompleksowej obsługi prawnej jest bezpiecznym rozwiązaniem zarówno dla osób fizycznych, jak i dla firm. Pozwala w pełni kontrolować problemy związane z przepisami prawa niezależnie od stopnia ich skomplikowania.

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117, lok.219A,
00-140 Warszawa

KRAKÓW: Cegielniana 4A, lok. 26,
30-404 Kraków

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139