Mobilne biuro rachunkowe

Ostatnio coraz to większą popularnością cieszy się mobilne biuro rachunkowe, które jest ogromnym ułatwieniem dla osób prowadzących firmę i nie mających czasu na sprawy związane z księgowością. Dobrze wiemy, że własna firma niesie ze sobą ogrom obowiązków, których natłok często sprawia, że przedsiębiorca zapomina o wielu sprawach. Jednak minimalizowanie tych obowiązków nie jest najlepszym wyjściem z sytuacji, ponieważ takie działanie może przynieść bardzo wiele szkód w przyszłości. Lepszym rozwiązaniem jest powierzenie księgowości w ręce specjalistów.

Co w sytuacji, gdy przedsiębiorca nie ma czasu na dostarczanie dokumentów do biura rachunkowego? Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z mobilnego biura rachunkowego. Różni się ono od zwykłego biura tym, że usługi księgowe świadczone są w firmie Klienta. To zadaniem księgowych jest dbanie o to, aby wszystkie dokumenty zostały złożone w odpowiednich urzędach i w odpowiednim czasie. Eksperci z mobilnego biura dojeżdżają do firmy Klienta i zajmują się księgowością.

To rozwiązanie niesie ze sobą ogrom korzyści, z których mogą skorzystać przedsiębiorcy. Nie muszą pamiętać o terminach, o dokumentach i formalnościach, a mimo to mają księgowość prowadzoną zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. To sprawia, że firma może się rozwijać i wybijać ponad konkurencję, ponieważ przedsiębiorca głównie koncentruje się na jej działaniu. Biuro rachunkowe najczęściej świadczy dodatkowe usługi w zakresie prawa gospodarczego czy też podatkowego, więc w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów, zostaną one szybko rozwiązane dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139