Optymalizacja ZUS

Usługa, którą jest optymalizacja ZUS świadczona jest przez naszych doradców, którzy w swojej pracy wykorzystują wieloletnie doświadczenie, jak również wiedzę zdobywaną na przestrzeni wielu lat. W związku z tym, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu pełne zadowolenie ze świadczonych przez nas usług dotyczących wprowadzanej w danej firmie optymalizacji finansowej.

Prowadzenie własnej działalności w każdym przypadku wiążę się z wysokimi kosztami, z którymi uporać musi się przedsiębiorca. W związku z tym rozpoczęły się poszukiwania rozwiązania, które będzie w stanie zmniejszyć firmowe koszty, nie narażając tym samym firmy na straty.

Rozwiązaniem tym okazało się zoptymalizowanie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej poprzez poprzez obniżenie składek ZUS. W związku z tym okazuje się, iż horrendalnie wysokie składki do ZUS nie muszą stanowić przeszkody w prowadzeniu działalności.

Dobrym i sprawdzonym sposobem na pomniejszenie składek ubezpieczenia społecznego odprowadzanych do ZUS, jest możliwie jak największe obniżenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej do minimum. Tym sposobem zaoszczędzone w ten sposób pieniądze, można zainwestować w rozwój swojej działalności. Na obecną chwilę już wielu przedsiębiorców przekonało się o tym, iż optymalizacja ZUS może być przepustką do sukcesu.

Zabieg optymalizacji składek do ZUS jest w pełni legalny, co jest zapisane w prawie Unii Europejskiej, co z kolei stanowi całkowitą legalność tego przedsięwzięcia.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139