Pełna obsługa księgowa

Pełna obsługa księgowa to jedna z usług, które dla swoich Klientów oferuje nasze biuro rachunkowe. Usługa ta skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą i nie są w stanie samodzielnie zająć się jej księgowością.

Usługa ta obejmuje prowadzenie księgowości firmy zarówno w zakresie pełnej, jak i uproszczonej księgowości. Dodatkowo w jej skład wchodzi doradztwo prawne, podatkowe, jak również księgowe. W swojej działalności staramy się do potrzeb każdego z Klientów dostosowywać indywidualny pakiet usług, który pozwoli im cieszyć się z prawidłowo prowadzonej działalności, bez obaw, że niektóre obowiązki zostaną zaniedbane. Udzielamy pomocy na każdym etapie prowadzenia działalności.

Od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się świadczeniem usług księgowych dla Klientów z terytorium całej Polski, co umożliwia nam opcja prowadzenia księgowości online.

Naszym priorytetem jest w głównej mierze zapewnienie wygody oraz komfortu przedsiębiorcom, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem. Pełna obsługa księgowa świadczona przez naszych ekspertów daje Państwu gwarancję wysokiej jakości oraz pełnego zadowolenia.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl


Nasze biuro czynne jest w godzinach:
9:00- 17:00

ADRESY

WARSZAWA: ul. Ciołka 13
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

NIP: 954-274-33-34
REGON: 243 264 274
KRS: 00 00 46 11 39