Reprezentacja przed Urzędem Skarbowym i ZUS

Prowadzenie własnej jednoosobowej działalności gospodarczej wiążę się dla przedsiębiorcy z licznymi obowiązkami, z których należy się wywiązać, gdyż zaniechanie tego obowiązku może spowodować dla przedsiębiorcy liczne konsekwencje.

Do obowiązków o których mowa, zaliczyć można bieżący kontakt z Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. W przypadku US, kontakt ten wiążę się nie tylko z przekazywaniem deklaracji, bądź ich korekt, ale również z innymi istotnymi czynnościami. W związku z tym, postanowiliśmy jakiś czas temu uruchomić kolejną naszą usługę, a mianowicie reprezentację przez organami podatkowymi, która na dzień dzisiejszy cieszy się znaczną popularnością.

W większości przypadków, przedsiębiorcy, którzy decydują się na usługę reprezentacji przed Urzędem Skarbowym bądź ZUS-em, oczekują:
– reprezentacji w kwestii dotyczącej zwrotu VAT-u dla firm,
– przygotowania wszelkich odwołań od decyzji ZUS lub US,
– zastępstwa przed organami skarbowymi w różnorodnych sprawach urzędowych.

Reprezentacja przed Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych jest elementem niezbędnym w przypadku prawidłowo prowadzonego oraz rozwijającego się biznesu. Powierzając ten obowiązek biuru rachunkowemu, należy sporządzić dokument udzielający pełnomocnictwa.

Przedsiębiorco, chciałbyś, aby reprezentacja przed Urzędem Skarbowym i ZUS była prowadzona przez doświadczonych i w pełni profesjonalnych ekspertów? Jeśli tak, to nie zwlekaj i czym prędzej nawiąż z nami współpracę. Zapraszamy!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 222112227, 123783996 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: ul. Ciołka 13
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139