Rozliczenie podatkowe

Prawo podatkowe obowiązujące w Polsce nakłada na podatników obowiązek wykonywania odgórnie narzuconych rozliczeń. Wywodzi się to z przepisu, który mówi o tym, iż każda osoba, która w danym roku osiągnęła dochody, jest zobowiązana do złożenia deklaracji podatkowej PIT.

UWAGA!
Bardzo ważną informacją jest to, iż rozliczenie podatkowe trzeba dostarczyć do Urzędu Skarbowego nie później niż do 30 kwietnia roku za rok poprzedni.

Do wykonania danych rozliczeń służą formularze PIT-36, PIT-36L, PIT-37, a także PIT-38. Ich wybór jest uzależniony od źródła dochodów oraz formy, która opodatkowana jest działalność. W przypadku przedsiębiorców prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą, jest to metoda liniowa lub progresywna.

Prócz podstawowych formularzy, niekiedy zachodzi konieczność dołączenia załączników. Wymóg ten jest jednak uzależniony od wielu czynników, którymi mogą być np. uzyskiwanie dochodów za granicą, prowadzenie własnej działalności gospodarczej, posiadanie dzieci, zarabianie pieniędzy przez dzieci itp..

Jak zapewne Państwo wiedzą – rozliczenie podatkowe nie należy do najprostszych czynności, z którymi zmierzyć musi się przedsiębiorca. Właśnie dlatego często poleca się skorzystanie z pomocy ludzi, który w tym kierunku posiadają odpowiednie wykształcenie i przede wszystkim bezcenne doświadczenie. Rozwiązaniem bardzo polecanym jest nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym.

Jeśli chcą Państwo naszemu biuru zlecić swoje rozliczenie podatkowe, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, bądź do bezpośredniego kontaktu z naszym konsultantem.

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139