Sporządzanie listy płac i deklaracji PIT

Prawidłowe sporządzanie listy płac, a także deklaracji PIT należy do zadań, z którymi zmierzyć musi się w każdej firmie dział kadr i płac. Dział ten w firmie odpowiedzialny jest za prawidłowe prowadzenie kartotek zatrudnianych pracowników, prowadzenie firmowych rozliczeń z tytułu wynagrodzeń, jak również dokonywanie operacji finansowych z konkretnymi urzędami.

W sytuacji, kiedy w danym przedsiębiorstwie zatrudnionych jest wielu pracowników, zadania i obowiązki z zakresu kadr i płac mogą być znacznie rozbudowane, co często przerasta wielu przedsiębiorców. Często zdarza się, iż przedsiębiorca nie zdaje sobie sprawy z powagi tego zadania i naraża swoją firmę na błędne sporządzenie listy płac, bądź sporządzenie deklaracji PIT, co z kolei może oznaczać karę grzywny ze strony Urzędu Skarbowego.

W związku z tym, iż często przedsiębiorcy zgłaszają się do nas po poradę w kwestii tego, jak prawidłowo prowadzić dział kadr i płac, postanowiliśmy opracować dla Państwa ofertę, która właśnie zawiera sporządzenie list płac, a także sporządzenie deklaracji PIT przez ekspertów, którzy znają się na swojej pracy, a dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu są w stanie dać 100% gwarancji prawidłowo sporządzonym rozliczeniom.

Przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się na współpracę z naszym biurem, wybrali najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie. Nasi eksperci zajmą się prowadzeniem kadr i płac Państwa firmy, a Państwo będą mogli skupić się na podstawowej działalności swojej firmy i dążeniu do jej sukcesu.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl


Nasze biuro czynne jest w godzinach:
9:00- 17:00

ADRESY

WARSZAWA: ul. Ciołka 13
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

NIP: 954-274-33-34
REGON: 243 264 274
KRS: 00 00 46 11 39