Usługi świadczone przez biura księgowe

Nie każde działające na polskim rynki biuro księgowe, musi posiadać taką samą ofertę oraz pakiety usług. Pakiety te mogą różnić się od siebie mniej lub bardziej, aczkolwiek każde z nich świadczy usługi związane z prowadzeniem księgowości zarówno pełnej, jak i uproszczonej. Dodatkowo warto wiedzieć, iż wiele biur, aby wzbogacić swoje usługi, oferuje również doradztwo w zakresie prawa, finansów, księgowości i podatków.

Przedsiębiorca, który podejmie decyzję o nawiązaniu współpracy z biurem księgowym, powinien bardzo dokładnie zająć się przeprowadzeniem analizy biur znajdujących się na rynku, skupiając szczególną uwagę na ofercie podstawowej, jak również możliwości skorzystania z usług dodatkowych. Statystyki mówią, iż do najczęściej wyszukiwanych usług zalicza się prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie KPiR, sporządzanie dokumentów, a także prowadzenie działu kadr i płac.

Tak, jak już zostało wspomniane, liczne grono biur rachunkowych, wzbogaca swoją ofertę o dodatkowe usługi doradcze. Oczywiste jest to, iż nie znając przepisów obowiązującego prawa, w sytuacjach, kiedy konieczne jest podjęcie bardzo istotnej decyzji, warto skorzystać z oferty ekspertów, którzy specjalizują się w swojej ofercie. Zakres ich usług obejmuje m.in. doradztwo prawne, pomoc w optymalizacji kosztów, a także reprezentację Klientów przed organami sądowymi oraz skarbowymi.

Usługi świadczone przez biura księgowe przede wszystkim powinny charakteryzować się rzetelnością oraz profesjonalizmem. Bardzo istotna jest cena oraz fakt czy przedsiębiorca ma możliwość dostosowania usług do swoich potrzeb.

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139