Doradztwo księgowe

Wieloletnie doświadczenie zdobyte dzięki naszym Klientom sprawia, że nasze biuro rachunkowe jest bardzo dobrym doradcą w zakresie systemu rachunkowości. Udzielamy wszystkim naszym Klientom rzetelnych informacji w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej oraz jej obsługi księgowej.

Eksperci biura General Outsource w niezawodny sposób pomagają przedsiębiorcom w rozwiązaniu problemów rachunkowych oraz podatkowych gwarantując trafnie podjęte decyzje, które mają ogromny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie firmy na rynku.

Zapewniamy doradztwo księgowe w obszarze:

– praktycznego wykorzystania wiedzy z zakresu obsługi różnych systemów księgowych,
– dopasowania rozwiązań systemowych do potrzeb prowadzonej działalności,
– modyfikacji wprowadzonych rozwiązań, stosowanej polityki rachunkowości,
– dopasowanie istniejących rozwiązań do wymogów aktualnie obowiązującego prawa,
– oceny zaistniałych zdarzeń gospodarczych.

 

Analizując problematykę przedsiębiorstwa skupiamy się przede wszystkim na specyfice jej działalności oraz wymaganiach systemu gospodarczego w jakim funkcjonuje firma. Podążamy za nowymi rozwiązaniami w dziedzinie rachunkowości, informując przedsiębiorców o zaistniałych zamianach, które często mają zasadniczy wpływ na działanie firmy. Wspólnie szukamy najlepszego rozwiązania. Liczy się dla nas zadowolenie i satysfakcja przedsiębiorców, cieszymy się zaufaniem jakim zostaliśmy obdarzeni i mamy świadomość jak duża odpowiedzialność spoczywa na naszym biurze rachunkowym.