Doradztwo podatkowe

Wdrażanie w firmie przemyślanych strategii podatkowych może korzystnie wpłynąć na pozytywne zmiany w przedsiębiorstwie. Odpowiednie zarządzanie zobowiązaniami podatkowymi to sposób na dokonanie oszczędności, które można zainwestować w dalszy rozwój firmy.

Zespół naszych doradców podatkowych świadczy pełny zakres usług w wymiarze podatku od towarów i usług (VAT), podatku dochodowego od osób prawnych (CIT) oraz osób fizycznych (PIT), podatku akcyzowego, podatku od nieruchomości, cła oraz zajmuje się optymalizacją i planowaniem strategii podatkowych.

Powierzając system podatkowy firmy zespołowi naszych ekspertów ukierunkowujecie Państwo swoją firmę na minimalizację obciążeń finansowych z tytułu danin publicznych. System podatkowy umożliwia pozyskanie wielu korzyści, konieczne jest jednak płynne poruszanie się w obrębie przepisów podatkowych.

Nasi doradcy podatkowi systematycznie poszerzają swoją wiedzę, dzieląc się nią z naszymi klientami a także publikując artykuły, w których możecie Państwo poznać od podstaw system podatkowy i zrozumieć jego funkcjonowanie. Ważne jest dla Nas wyjście na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz pomoc w swobodnym wdrażaniu nowych rozwiązań. Zaufanie naszych klientów stymuluje nas do poszukiwania nowych rozwiązań.

Spółka General Outsource Sp z o.o. posiada wpis do rejestru osób uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego.
W naszym biurze wszystkich porad z zakresu podatków udziela księgowy posiadający elitarny tytuł doradcy podatkowego.