Gotowe spółki z o.o.

W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe spółki z o.o., stanowiące optymalną propozycję dla podmiotów gospodarczych, które w bardzo krótkim czasie planują rozpoczęcie działalności.

Jakie cechy charakteryzują oferowane spółki?

– Kompleksowa dokumentacja rejestracyjna w postaci numerów KRS, NIP i REGON.
– Szeroki zakres działalności, spółki dają możliwość prowadzenia działania w różnych segmentach gospodarki.
– Czysta i jasna historia handlowa oraz księgowa.
– Brak zobowiązań finansowych potwierdzony notarialnie.
– Uregulowana wartość kapitału zakładowego spółki.
– Elastyczna umowa spółki sporządzona w formie aktu notarialnego.

 

Posiadamy szeroki wybór gotowych spółek, dzięki temu mają Państwo możliwość dostosowania odpowiedniej spółki do indywidualnych założeń. Kontaktując się z naszą firmą otrzymują Państwo nie tylko możliwość zakupu spółki ale także pełen komfort i bezpieczeństwo w przeprowadzeniu transakcji nabycia udziałów gotowej spółki. Zajmujemy się obsługą całego procesu sprzedaży oraz przeprowadzeniem niezbędnych po dokonaniu zakupu aktualizacji danych w Krajowym Rejestrze Sądowym i poszczególnych Urzędach.

Ceny oferowanych spółek są zróżnicowane z uwagi na ich indywidualne cechy. Podejmując z nami współpracę otrzymują Państwo wszystkie niezbędne informacje razem z wyceną naszej spółki. W cenie zawarte zostaje:  

– przygotowanie kompleksowej dokumentacji,
– dostosowanie umowy spółki do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę oraz możliwość kontaktu z naszymi konsultantami na każdym etapie wykonywanego przez nas zadania.

UWAGA: Od października 2019 właściciele nowych oraz istniejących spółek mają obowiązek zgłoszenia beneficjentów rzeczywistych do CRBR. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.