Jednoosobowa działalność gospodarcza

Jednym z sposobów podejmowania aktywnego działania na rynku jest rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej, która jest wygodnym i łatwym sposobem na złożenie własnej firmy.

Proponujemy Państwu pomoc naszych ekspertów, którzy przeprowadzą cały proces w Państwa imieniu pozwalając się skupić na opracowaniu najbardziej optymalnych dla firmy rozwiązań.

Rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej:

– Przygotowanie całego procesu rejestracji jednoosobowej działalności.
– Pomoc w doborze odpowiednich numerów Polskiej Klasyfikacji Działalności.
– Skompletowanie oraz wypełnienie wszystkich wymaganych dokumentów.
– Przeprowadzenie rejestracji.
– Przygotowanie i wypełnienie do Urzędu Skarbowego (zgłoszenie do VAT, VAT UE na życzenie),
– Monitorowanie nadania numerów NIP, REGON,
– Kontakt oraz doradztwo na każdym etapie procesu rejestracji.

 

Oferujemy pomoc w rejestracji m.in. JDG dla działalności budowlanej, transportowej, handlowej, IT, kosmetycznej, hotelarskiej i wielu innych!

 

Mając na uwadze Państwa wygodę nie wymagamy obecności w trakcie realizacji całego procesu zakładania działalności. Cała komunikacja z naszym biurem rachunkowym może przebiegać drogą elektroniczną.


PROMOCJA:
Dla klientów, którzy zdecydują się skorzystać z naszej oferty usług księgowych oferujemy rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej w cenie 99 zł.

 

Nasi eksperci wykonają wszystkie niezbędne formalności w możliwie jak najkrótszym czasie, przekazując Państwu do dyspozycji podmiot, który może od razu rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej.