Jako profesjonalne biuro rachunkowe, świadczymy profesjonalne usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla osób, które nam zaufały, powierzając prowadzenie spraw księgowych oraz kadrowo-płacowych swojej firmy. Usługi świadczymy zarówno dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw.

Nasza oferta jest skierowana w głównej mierze do osób, dla których istotna jest możliwość rozwoju firmy oraz jej dążenia do sukcesu. Niestety działań tych z pewnością nie ułatwia obowiązkowe prowadzenie księgowości, która wiąże się z licznymi zadaniami oraz formalnościami. Właśnie dlatego pragniemy Państwa zachęcić do podjęcia współpracy z naszym biurem rachunkowym, które daje gwarancję, że księgowość będzie prowadzona solidnie oraz terminowo. Z kolei nasz specjalista ds kadr i płac w Warszawie zajmie się rzetelną obsługą kadrową Państwa firmy.

W zakres naszych usług kadrowych, zaliczamy:
– prowadzenie akt osobowych zatrudnionych pracowników,
– sporządzanie świadectw pracy,
– sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem,
– pomoc w naliczaniu wynagrodzeń,
– ewidencjonowanie czasu pracy pracowników,
– ewidencjonowanie urlopów.

Zaczynając prowadzić nasze biuro, postanowiliśmy kłaść nacisk na indywidualne podejście do Klienta, gdyż jesteśmy zdania, że tylko takie podejście pozwoli nam spełnić oczekiwania każdego z nich.

W razie zainteresowania naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu!