Spółki kapitałowe

Biuro rachunkowe General Outsource charakteryzuje się szeroką działalnością na rzecz podmiotów gospodarczych. Jedną z propozycji naszych usług jest rejestracja spółek kapitałowych.

W gronie takich spółek znajdą Państwa spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółkę akcyjną. Podmioty te wyróżniają się osobowością prawną oraz złożonym systemem zarządzania.

Nasza oferta rejestracji spółek kapitałowych obejmuje:

– Przygotowanie całego procesu rejestracji spółki z uwzględnieniem wszystkich zastrzeżeń Klienta.
– Ustalenie poszczególnych paragrafów umowy.
– Opracowanie kompleksowej dokumentacji rejestracyjnej dla poszczególnych instytucji.
– Przeprowadzenie rejestracji spółki wspólnie z Klientem.

Specjalizujemy się w tradycyjnej rejestracji spółek, Państwo otrzymują kompleksowo przygotowaną do podjęcia działalności gospodarczej spółkę. W naszej ofercie znajduje się także możliwość rejestracji spółki za pomocą systemu teleinformatycznego dla przedsiębiorców z dowolnego miejsca w Polsce.

Dbamy o komfort naszych Klientów minimalizując zakres czynności do tych niezbędnych. Państwa obowiązkiem jest dostarczeniem nam wskazanych przez konsultanta informacji oraz dokumentów, które stanowią dla nas podstawę do zawarcia współpracy.

Gwarantujemy terminowe przeprowadzenie procesu rejestracji spółki oraz łatwość komunikacji z naszymi ekspertami.

UWAGA: Od października 2019 właściciele nowych oraz istniejących spółek mają obowiązek zgłoszenia beneficjentów rzeczywistych do CRBR. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.