Dobrzy księgowi w Krakowie

Prowadzenie własnej firmy od zawsze kojarzyło się z wieloma obowiązkami, z którymi zmierzyć musi się przedsiębiorca, którego celem jest dążenie do rozwoju oraz sukcesu założonej przez siebie firmy. Oczywiste jednak jest, że nie każda osoba posiada umiejętność doskonałego panowania nad wszystkimi bieżącymi sprawami firmy przy jednoczesnym realizowaniu obranych na początku działalności priorytetów. Wręcz odważę się napisać, iż takie osoby nie istnieją.

Własna działalność to poważny krok w życiu każdego przedsiębiorcy. Jednak nie każde spoczywające na nim zadanie budzi taki strach i przerażenie, jak kwestia obowiązkowego prowadzenia księgowości. Nie da się ukryć, iż zadanie to wiąże się z koniecznością bardzo dobrej znajomości często zmieniających się przepisów oraz regulacji prawnych. Zadanie to ma zbyt wielkie znaczenie, aby wykonywać je metodą prób i błędów. Jedna, nawet drobna pomyłka, może znacząco wpłynąć na obraz sytuacji w firmie, a to z kolei może mieć bardzo poważne konsekwencje (w najgorszym wypadku są to wysokie kary pieniężne).

Prowadzą Państwo swoją działalność gospodarczą na terytorium województwa małopolskiego, zastanawiając się jakie rozwiązanie wybrać, aby księgowość w Państwa firmie była prowadzona na naprawdę wysokim poziomie bez obaw popełnienia jakiegokolwiek błędu? Dobrzy księgowi w Krakowie z pewnością pomogą, doradzą, jak również wyręczą Państwa z obowiązku, którym jest obowiązek prawidłowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Dobrzy księgowi w Krakowie to to, czego potrzebuje Państwa firma! Zapraszamy do kontaktu!

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117, lok.219A,
00-140 Warszawa

KRAKÓW: Cegielniana 4A, lok. 26,
30-404 Kraków

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139