Jak płacić niższe podatki?

Każdy przedsiębiorca niejednokrotnie zastanawiał się nad tym, jak płacić niższe podatki. Zobowiązania podatkowe niestety bardzo często znacząco obciążają budżet firm, zwłaszcza tych najmniejszych. Za przestępstwa podatkowe oraz uchylanie się od podatków grożą poważne kary, jednak warto wiedzieć, że istnieją legalne sposoby na zmniejszenie swoich należności podatkowych. Najlepszą metodą jest optymalizacja.

Optymalizacja podatkowa to zbiór działań, które mają na celu zredukowanie w jak największym stopniu przewidzianych prawnie zobowiązań podatkowych. Optymalizacja podatkowa jest całkowicie zgodna z prawem dlatego jej zastosowanie poleca się wszystkim przedsiębiorcom.

Przeprowadzenie optymalizacji podatkowej należy jednak przekazać specjalistom, tak by mieć pewność, że działamy zgodnie z obowiązującym prawem. Ponadto wybór odpowiedniej metody optymalizacji wymaga przeprowadzenia skrupulatnej analizy przedsiębiorstwa.

Wyróżniamy następujące metody optymalizacji podatkowej:
– metoda oparta na międzynarodowym planowaniu podatków np. przeniesienie firmy za granicę, utworzenie holdingu, zmiana rezydencji podatkowej, trust bądź założenie fundacji prywatnej,
– metoda oparta na polskim prawie polega przede wszystkim na wnikliwiej analizie obowiązującego prawa.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi księgowe dla firm. W zakresie naszych usług znajduje się także optymalizacja podatkowa. Jeżeli zatem są Państwo zainteresowani legalnym obniżeniem należności podatkowych swojej firmy, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzą na Państwa pytania.

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117, lok.219A,
00-140 Warszawa

KRAKÓW: Cegielniana 4A, lok. 26,
30-404 Kraków

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139