Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Prowadzenie księgowości w firmie jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Nie musi on tego robić samodzielnie, może zatrudnić wykwalifikowanego pracownika lub rozpocząć współpracę z biurem rachunkowym. Współpraca z biurem rachunkowym jest znacznie korzystniejsza dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Księgowość jest jednym z najważniejszych działów w każdym przedsiębiorstwie, dlatego tak ważne jest, aby była prowadzona w sposób profesjonalny i rzetelny, tak aby pokazywała faktyczny stan finansowy firmy.

Niejeden przedsiębiorca, który zdecydował się na współpracę z biurem rachunkowym zastanawia się na co zwrócić uwagę przy wyborze. Nie należy kierować się jedynie ceną za usługi księgowe, choć ona też jest bardzo ważna. Warto jest wybrać biuro, które oferuje elastyczny cennik za prowadzenie księgowości. W takim przypadku cena za usługi księgowe może zależeć od ilości generowanych miesięcznie dokumentów, które podlegają ewidencji, formie prawnej przedsiębiorstwa oraz rodzaju prowadzonej księgowości.

Wybierając biuro rachunkowe warto zwrócić uwagę na to, jak długo działa ono na rynku oraz czy posiada certyfikat księgowy nadany przez Ministerstwo Finansów. Bardzo ważne jest także indywidualne podejście do Klienta.

Interesuje Państwa nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się obsługą księgową zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej i uproszczonej księgowości.

SKŁADANIE WNIOSKÓW DO CRBR

Termin składania wniosków do CRBR został wydłużony do lipca!

Oferujemy kompleksową pomoc w przygotowaniu oraz złożeniu wniosków do CRBR.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117, lok.219A,
00-140 Warszawa

KRAKÓW: Cegielniana 4A, lok. 26,
30-404 Kraków

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139