Kadry i płace w Warszawie

Głównym priorytetem naszego Biura Rachunkowego jest udzielenie pomocy przedsiębiorcom, którzy podjęli się prowadzenia własnej działalności gospodarczej. W znacznej mierze przedsiębiorcy zgłaszają się do nas po pomoc w zakresie obowiązków, które wynikają z obowiązkowego prowadzenia zarówno księgowości, jak i działu kadr i płac.

Fakt, że od wielu lat działamy na polskim rynku, dał nam możliwość skompletowania załogi składającej się z profesjonalistów, z którymi opracowaliśmy doskonałą ofertę, gwarantując tym samym Państwu możliwie najwyższą jakość usług. W swojej pracy stawiamy na pełen profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość (tego bardzo wymaga prowadzenie własnej firmy).

Nasza oferta dotycząca tego, w jaki sposób powinny być prawidłowo prowadzone kadry i płace w Warszawie powstała po to, aby pomóc Państwu ograniczyć formalności oraz stres, który wynika z zatrudniania pracowników oraz prowadzenia firmy. Oferujemy Państwu wsparcie na wszystkich etapach – począwszy od zatrudnienia, kończąc na rozwiązaniu stosunku pracy.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą i podjęciem współpracy z naszymi ekspertami, zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci szczegółowo omówią dla Państwa naszą ofertę i udzielimy niezbędnych informacji odnośnie współpracy.

Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 222112227, 123783996 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: ul. Ciołka 13
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139