Księgowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością kraków

Obecnie jedną z popularnych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jej prowadzenie posiada wiele zalet, ale ma także wady, do których niektórzy zaliczają konieczność prowadzenia księgowości w określonej formie.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest spółką kapitałową działającą w oparciu o przepisy Kodeksu spółek handlowych. Prowadząc działalność gospodarczą w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością konieczne jest prowadzenie pełnej księgowości, gdyż nie ma możliwości wyboru innego sposobu rozliczania.

Pełna księgowość prowadzi się w formie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości. Jest to rozbudowany i skomplikowany system ewidencji każdej operacji gospodarczej mającej miejsce w przedsiębiorstwie. Księgi rachunkowe mogą być prowadzone jedynie przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje. Z tego powodu przedsiębiorcy bardzo często zatrudniają samodzielnych księgowych lub współpracują z biurami rachunkowymi.

W formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej prowadzone są duże przedsiębiorstwa, gdzie ilość operacji gospodarczych podlegających księgowaniu jest ogromna.
Prowadzą Państwo swoją firmę w Krakowie? Oferujemy prowadzenie księgowości zarówno pełnej jak i uproszczonej w przystępnych cenach. Nasze biuro rachunkowe działa od kilkunastu lat. Posiadamy szerokie doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla małych i dużych przedsiębiorstw. Oferujemy również doradztwo podatków i prawne oraz prowadzenie działu kadr i płac.

SKŁADANIE WNIOSKÓW DO CRBR

Termin składania wniosków do CRBR został wydłużony do lipca!

Oferujemy kompleksową pomoc w przygotowaniu oraz złożeniu wniosków do CRBR.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117, lok.219A,
00-140 Warszawa

KRAKÓW: Cegielniana 4A, lok. 26,
30-404 Kraków

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139