Księgowość dla niedużej firmy

Prowadzenie księgowości to jeden z obowiązków osoby, która prowadzi własną firmę. Obsługa księgowa przedsiębiorstwa nie jest łatwa, dlatego większość przedsiębiorców decyduje się zlecić jej prowadzenie. W takiej sytuacji przedsiębiorca może zająć się innymi ważnymi kwestiami związanymi z firmą, bez obaw o księgowość.

Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na zatrudnienie samodzielnych księgowych lub współpracę z biurem rachunkowym. W przypadku niewielkiej firmy zatrudnienie księgowej bądź księgowego jest nieopłacalne, gdyż generuje bardzo wysokie koszty. W tej sytuacji warto wybrać współpracę z biurem rachunkowym.

Biura rachunkowe w swojej ofercie oprócz prowadzenia księgowości zazwyczaj posiadają wiele innych usług, z których przedsiębiorcy chętnie korzystają. Jedną z tych usług jest obsługa działu kadrowo-płacowego, która również jest bardzo ważna dla przedsiębiorców zatrudniających pracowników.

Powierzając księgowość niedużej firmy naszemu biuru rachunkowemu podejmują Państwo bardzo dobrą decyzję. Staramy się aby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo. W swojej ofercie posiadamy szereg usług, które dopasujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Zaletą naszego biura rachunkowego jest wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalna kadra pracownicza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami przedsiębiorców z całej Polski. Oferujemy prowadzenie księgowości stacjonarnie w biurze lub przez Internet. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, w celu poznania szczegółów naszej oferty.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139