Nadzór księgowy

Z całą pewnością większość Państwa pierwszy raz spotyka się z pojęciem nadzoru księgowego, które w ostatnim czasie dosyć często można spotkać w kwestiach dotyczących właśnie księgowości. W związku z tym, w dzisiejszym artykule postaramy się przybliżyć Państwu tę definicję, aby wszystko stało się jasne.

Jak się okazuje, głównym celem nadzoru finansowego jest wspólne realizowanie funkcji księgowego przez dane przedsiębiorstwo we współpracy z zatrudnioną firmą outsourcingową. Warto wiedzieć, iż nadzór księgowy swoim zakresem obejmuje przede wszystkim kontrolę formalno-rachunkową wystawianych oraz otrzymywanych dowodów księgowych, weryfikowanie poprawności wprowadzanych w oparciu o nie zapisów, jak również pomoc w opracowaniu dokumentacji informacyjno-sprawozdawczej, do której zaliczają się zarówno deklaracje, jak i sprawozdania finansowe.

Nasza firma opierając się o zdobywane przez wiele lat doświadczenie, a także posiadanie specjalistycznej wiedzy, oferujemy naszym Klientom prawidłowy, efektywny, terminowy i przede wszystkim skuteczny nadzór księgowy. Każdy przedsiębiorca, który nie czuje się na siłach, aby samodzielnie prowadzić firmową księgowość w prawidłowy sposób, powinien skorzystać z usługi, którą jest właśnie nadzór księgowy. Rozwiązanie to na polskim rynku przedsiębiorców zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który nie tylko odpowie na wszelkie pytania, ale również rozwieje pojawiające się wątpliwości.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl


Nasze biuro czynne jest w godzinach:
9:00- 17:00

ADRESY

WARSZAWA: ul. Ciołka 13
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

NIP: 954-274-33-34
REGON: 243 264 274
KRS: 00 00 46 11 39