Obsługa finansowo – księgowa w Krakowie

Przedsiębiorcy marzą o tym, aby z roku na rok móc rozwijać swoją firmę. Nic dziwnego, skoro zastój oddala od osiągnięcia sukcesu. Co zrobić, aby bezpiecznie móc wzmocnić pozycję firmy na rynku? W jaki sposób zwiększyć liczbę Klientów?

Właściwym rozwiązaniem jest obsługa finansowo – księgowa. Pozwala ona cieszyć się bezpiecznie i solidnie prowadzoną księgowością, co automatycznie umożliwia kontrolę firmy. Klienci biur rachunkowych mogą w pełni skoncentrować swoją uwagę na tym, aby wybić się ze swoimi usługami ponad konkurencję. Profesjonalna księgowość jest bardzo ważną kwestią prowadzonego przedsiębiorstwa. W ramach usług otrzymują Państwo kompleksową pomoc księgową w zakres której wchodzą usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz prawne. Dodatkowo w ofercie biur znajduje się także możliwość skorzystania z pomocy doświadczonego adwokata lub księgowej.

Od lat staramy się, aby oferowane przez nas usługi w jak największym stopniu pomagały Państwu w prowadzeniu firmy. Cenimy sobie satysfakcję Klientów ze świadczonych usług i staramy się udoskonalać je w miarę możliwości. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców, którzy chcą poznać przygotowaną przez naszych ekspertów ofertę. Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo coś dla siebie, aby móc rozwijać swoją firmę. Współpraca z nami to właściwa decyzja, która przyniesie wiele korzyści w przyszłości.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139