Obsługa transakcji zagranicznych

Wszelkiego rodzaju transakcje dotyczące handlu zagranicznego to dokładanie to samo, co różne czynności oraz operacje gospodarcze, które mają na celu doprowadzenie do sfinalizowania umowy kupna bądź sprzedaży, której druga strona będzie partnerem zagranicznym. Transakcję handlu zagranicznego możemy rozbić na cztery etapy, a mianowicie: przygotowanie, negocjowanie, zawarcie, a następnie realizacja podpisanego kontraktu.

Transakcje handlu zagranicznego często wiążą się z ryzykiem, którego zminimalizowanie jest możliwe korzystając z możliwości zlecenia takowej obsługi firmie, która w tej dziedzinie posiada odpowiednie doświadczenie. Przykładem takiej firmy może być profesjonalne biuro rachunkowe takie, jak nasze. Rozwiązanie to w głównej mierze poleca się dla małych oraz średnich przedsiębiorstw, którzy nie mają możliwości na zatrudnienie w swojej firmie pracowników trudniących się obsługą transakcji zagranicznych. Wówczas wymagana jest dobra znajomość języków obcych, a także przepisów międzynarodowych, instrumentów handlowych, znajomości rynków zagranicznych.

Przeprowadzając transakcje zagraniczne należy wystrzegać się elementu zaskoczenia, który może być powodem skutku odwrotnego do zamierzonego. Jak się okazuje, nieznajomość koniunktury rynkowej, wpływ czynników politycznych, prawnych, społecznych oraz kulturowych może znacznie pogłębić ryzyko przeprowadzanej transakcji.

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117, lok.219A,
00-140 Warszawa

KRAKÓW: Cegielniana 4A, lok. 26,
30-404 Kraków

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139