Pełna księgowość w Małopolsce

Osoby, które prowadzą swoją firmę, muszą zdawać sobie sprawę z tego, do prowadzenia jakiej księgowości zostały zobowiązane. Otóż księgowość może mieć formę pełną, jak i uproszczoną. Jak, się okazuje pełna księgowość w Małopolsce niekoniecznie musi być prowadzona osobiście przez danego przedsiębiorcę, ponieważ istnieje możliwość, aby zajęło się tym profesjonalne biuro rachunkowe.

Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości jest wręcz niemożliwe, gdyż wymaga od przedsiębiorcy bardzo dobrej orientacji w przepisach prawa, jak i bycia na bieżąco z wszelkimi często zmienianymi i wchodzącymi w życie zmianami. Nie od dzisiaj wiadomo, iż księgowość prowadzona w formie pełnej wiąże się z wieloma skomplikowanymi przepisami prawa oraz kruczkami prawnymi, które przedsiębiorca musi rozumieć i unikać.

W związku z powyższym, aby pełna księgowość w Małopolsce mogła być prowadzona prawidłowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, najlepiej powierzyć ją profesjonalnemu biuru rachunkowemu takiemu, jak nasze. Nasi eksperci zajmą się wszystkim profesjonalnie i nie narażą przedsiębiorcy na żadne straty. Dajemy gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług, a także zapewniamy dostęp do wszystkich informacji na temat sytuacji prowadzonej działalności gospodarczej.

Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który nie tylko szczegółowo przedstawi naszą ofertę, ale również odpowie na pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zaufało nam już wielu przedsiębiorców, którzy dzięki współpracy z nami, mogli zająć się realizacją celów, które wyznaczyli sobie na początku działalności.

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117, lok.219A,
00-140 Warszawa

KRAKÓW: Cegielniana 4A, lok. 26,
30-404 Kraków

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139