Pomoc biura rachunkowego

Prowadząc działalność gospodarczą przedsiębiorcy zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest prowadzenie księgowości. To na jej podstawie wyliczana jest wysokość podatku lecz nie tylko. Osoby rozliczające się w ramach pełnej księgowości mogą przeprowadzać szerokie analizy ekonomiczne przedsiębiorstwa. Niejeden przedsiębiorca nie decyduje się na zatrudnienie księgowej lub księgowego, który poprowadzi księgowość, gdyż jest to kosztowne rozwiązanie. Znacznie lepsze jest skorzystanie z pomocy biura rachunkowego.

Powierzenie obsługi księgowej biuru rachunkowemu to dobre rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. W biurach pracują specjaliści, którzy prowadzeniem księgowości zajmują się na co dzień. Nasze biuro rachunkowe posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej i uproszczonej księgowości. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Oferujemy kompleksowe usługi księgowe w niskich cenach. U nas cennik za księgowość jest elastyczny. Cena za prowadzenie księgowości uzależniona jest od formy prawnej przedsiębiorstwa, rodzaju prowadzonej księgowości oraz od ilości dostarczanych dokumentów, które podlegają ewidencji.

Pomagamy przedsiębiorcom również w innych kwestiach. Zajmujemy się obsługą działu kadr i płac, doradztwem prawnym i podatkowym. Oferujemy pomoc w wyborze formy opodatkowania oraz w optymalizacji kosztów związanych z prowadzeniem działalności. Zapraszamy Państwa do kontaktu, w celu przedstawienia szczegółowej oferty!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139