Pomoc w prowadzeniu księgowości

Każdy przedsiębiorca musi być świadomy swojej decyzji odnośnie wyboru formy prowadzenia firmowej księgowości. Wybór ten wiążę się z obowiązkami, które w następnej kolejności będą spoczywały na przedsiębiorcy w trakcie prowadzenia przez niego firmy. Warto zatem wiedzieć, iż można udać się po pomoc w prowadzeniu księgowości firmy.

Na obecną chwilę przedsiębiorca ma do wyboru aż trzy opcje, do których zalicza się:
– obsługę biura rachunkowego,
– zatrudnienie księgowej,
– samodzielne prowadzenie księgowości.

Co wybrać? Co okaże się najkorzystniejsze? Sprawdźmy to w dzisiejszym artykule!

Jak się okazuje, coraz popularniejsza księgowość online daje przedsiębiorcom wiele możliwości, które prawidłowo wykorzystane pozwalają znacznie uprościć, a przede wszystkim usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Należy jednak wiedzieć, iż usługa ta jest odpłatna, ale również nie jest przeznaczona dla wszystkich przedsiębiorców. Zdecydowanie jest to rozwiązanie dla jednostek, które przeprowadzają standardowe i nieskomplikowane transakcje gospodarcze.

Kolejnym rozwiązaniem jest współpraca z biurem księgowym. Rozwiązanie to zwalnia przedsiębiorcę z obowiązku bycia na bieżąco z wszelkimi zmianami zachodzącymi w kwestii prawa podatkowego. Warto wspomnieć również o tym, iż biura księgowe w większości przypadków korzystają z odpowiednich programów, które dają możliwość oszczędności finansowych.

Ostatnią opcją jest samodzielne prowadzenie firmowej księgowości. Jest to zdecydowanie najtańsze rozwiązanie, aczkolwiek wiąże się z wieloma obowiązkami wobec przedsiębiorcy. Ma on bowiem obowiązek bycia na bieżąco z wszelkimi przepisami prawa, które dotyczą prawa podatkowego, a także pamiętania wielu terminów księgowych, z którymi wiążą się kolejne obowiązki dotyczące firmowej księgowości.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139