Prowadzenie księgowości samodzielnie

Przedsiębiorcy w Polsce mają możliwość samodzielnego prowadzenia księgowości firmowej. Jeśli decydują się na ten krok, muszą zdawać sobie sprawę z ilości obowiązków jakie ich czekają. Prowadzenie księgowości jest czynnością niezwykle odpowiedzialną. Przedsiębiorca musi na bieżąco monitorować przepisy dotyczące rachunkowości, gdyż ulegają one zmianom, a także wprowadzane są nowe regulacje prawne.

Warto zastanowić się jednak nad współpracą z biurem rachunkowym, które w profesjonalny sposób poprowadzi księgowość Państwa firmy. W biurach zatrudniani są eksperci posiadający odpowiednie doświadczenie do prowadzenia księgowości.

Zapraszamy Państwa do korzystania z usług naszego biura rachunkowego. Od lat zajmujemy się obsługą księgową małych, ale także dużych przedsiębiorstw. Cechuje nas terminowość i profesjonalne podejście do Klienta. Posiadamy elastyczny cennik. Cena usług w naszym biurze nie jest stała, zależy od ilości dostarczonych dokumentów. Obsługujemy także dział kadr i płac oraz zajmujemy się doradztwem prawnym i podatkowym.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl


Nasze biuro czynne jest w godzinach:
9:00- 17:00

ADRESY

WARSZAWA: ul. Ciołka 13
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

NIP: 954-274-33-34
REGON: 243 264 274
KRS: 00 00 46 11 39