Prowadzenie księgowości w 2018

Prowadzenie księgowości jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy niezależnie od wielkości jego firmy. Obsługa księgowa przedsiębiorstwa nie jest prosta, dlatego też właściciele firm często decydują się na zatrudnienie samodzielnej księgowej lub księgowego bądź na współpracę z biurem rachunkowym.

Księgowość w firmie może być prowadzona w pełnej lub uproszczonej formie. Rodzaj księgowości nie zależy jedynie od przedsiębiorcy, gdyż brana jest pod uwagę forma prawna działalności oraz wysokość osiąganych przychodów w danym okresie rozliczeniowym. Pełną księgowość obligatoryjnie muszą prowadzić m.in. spółki komandytowe, spółki komandytowo-akcyjne, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki akcyjne.

Prowadzenie księgowości w 2018 roku warto powierzyć w ręce specjalistów pracujących w naszym biurze rachunkowym. Działamy na rynku od wielu lat, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia. Zajmujemy się obsługą księgową małych, średnich i dużych przedsiębiorstw,

W swojej ofercie posiadamy kompleksowe usługi księgowe dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Nie narzucamy gotowych pakietów usług, lecz pozostawiamy przedsiębiorcy swobodny wybór. Zajmujemy się również obsługą działu kadrowo-płacowego oraz doradztwem prawnym i podatkowym. Reprezentujemy także naszych Klientów przed instytucjami podatkowymi oraz sporządzamy i przesyłamy Jednolite Pliki Kontrolne.

Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)
e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117, lok.219A,
00-140 Warszawa

KRAKÓW: Cegielniana 4A, lok. 26,
30-404 Kraków

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139