Specjalista ds księgowości w Krakowie

Z każdym rokiem rośnie ilość zakładanych działalności gospodarczych. W wielu przypadkach osoby, które podejmują decyzję o rozpoczęciu własnej działalności, nie posiadają wiedzy i odpowiedniego doświadczenia w kwestii obowiązujących przepisów prawnych. Często również natłok obowiązków i zadań do wykonania przerasta początkującego przedsiębiorcę.

Warto jednak wiedzieć, że istnieją podmioty gospodarcze (np. biura rachunkowe), które służą swoją pomocą, przejmując obowiązki właścicieli spółek, jak również udzielając im profesjonalnych porad i wskazówek.

Z doświadczenia wiemy, że nasz specjalista ds księgowości w Krakowie mnóstwo razy okazał się olbrzymim wsparciem dla początkujących przedsiębiorców. Jego pomoc jest oparta przede wszystkim o bogatą wiedzę oraz bezcenne doświadczenie, które daje możliwość uporania się w szybkim czasie z wszelkiego rodzaju zobowiązaniami, regulacjami prawnymi, jak również skomplikowanymi obowiązkami księgowymi.

Dzięki pomocy, której udziela specjalista ds księgowości w Krakowie, przedsiębiorca zyskuje czas, który w następnej kolejności można przeznaczyć na realizację celów firmy oraz jej dążenie do osiągnięcia sukcesu. Prócz tego owa współpraca daje przedsiębiorcy gwarancję prawidłowo prowadzonych rozliczeń oraz wyeliminowania wszelkich nieprawidłowości w zakresie ewidencji firmy.

Jeśli planują Państwo współpracę ze specjalistą ds księgowości, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, a z pewnością nasza oferta spełni Państwa oczekiwania.

Zapraszamy!

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139