Spółka z o.o. a jej księgowość

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest spółką kapitałową, działa w oparciu o przepisy znajdujące się w Kodeksie Spółek Handlowych. Spółka z o.o. posiada osobowość prawną dlatego działa przez swoje organy, którymi są zarząd spółki, zgromadzenie wspólników oraz w przypadku, gdy w spółce występuje więcej niż 25 wspólników, a kapitał zakładowy jest wyższy niż 500.000 złotych obowiązkowym organem jest komisja rewizyjna lub rada nadzorcza.

Przedsiębiorcy prowadzący działalność w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zobowiązani są do prowadzenia pełnej księgowości. Pełna księgowość to skomplikowany i rozbudowany system ewidencji każdej operacji gospodarczej mającej miejsce w przedsiębiorstwie. Ważne jest, aby księgowość spółki z o.o. była prowadzona w sposób profesjonalny i rzetelny, gdyż jest odzwierciedleniem rzeczywistej sytuacji finansowej firmy. Pełna księgowość posiada wady, jak i zalety. Pomimo tego iż jest bardzo trudna w prowadzeniu, jest ona idealnym narzędziem do przeprowadzania szerokich analiz finansowych przedsiębiorstwa. Dzięki niej przedsiębiorca doskonale wie, gdzie ulokowane są jego pieniądze.

Prowadzenie księgowości w pełnej formie nie jest prostym zadaniem. Warto jest powierzyć je doświadczonemu biuru rachunkowemu. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług księgowych, to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym, posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze małych, jak i dużych firm. Oferujemy profesjonalną obsługę księgową dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139