Usługi kadrowo – płacowe firm Warszawa

Nasze biuro rachunkowe General Outsource zatrudnia zespół specjalistów świadczących solidną pomoc w zakresie księgowości, kadr, podatków oraz prawa. Posiadamy uprawnienia, dzięki którym Klienci mogą mieć pewność, że współpraca z nami jest bezpieczna.

Ofertę naszego biura, w skład której wchodzą usługi kadrowo – płacowe firm Warszawa, kierujemy dla firm działających w różnych branżach, o profilu działalności usługowym, handlowym oraz produkcyjnym.

Klienci współpracujący z nami często cenią nas za terminowość, profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz elastyczność. Nasza bogata wiedza w zakresie obowiązującego prawa oraz wszelkich zmian w nim zachodzących sprawia, że zaufanie Klientów wzrasta, co przedkłada się na ilość przedsiębiorców decydujących się na współpracę.

Nasze nowoczesne biuro rachunkowe wykorzystuje nowoczesne technologie we kontaktach z Klientami. Dbamy o jakość oraz komfort związany ze świadczonymi przez nas usługami.

Zwracamy uwagę na to, że każdego dnia dążymy do wyznaczania nowych standardów obsługi Klienta, dając Państwu możliwie bogatą ofertę w jednym miejscu.

Pragniemy podkreślić, że w biurze rachunkowym General Outsource to Klient zawsze jest na pierwszym miejscu. Jego sukces oraz zadowolenie kieruje poziomem naszej obsługi kadrowo-płacowej.

Wszystkich zachęcamy na zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące współpracy, aby mogli Państwo podjąć decyzję przynoszącą ogrom korzyści. Profesjonalne oraz terminowe biuro zaprasza do kontaktu.

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139