Obsługa kadrowa w Warszawie obejmuje pełny zakres prac związanych z pracownikami zatrudnionymi na umowę o pracę, jak również zatrudnionymi na inne umowy cywilno-prawne (umowa zlecenie, umowa o dzieło itp.). Współpracujemy z naszymi Klientami od momentu zatrudnienie przez niego pracownika, poprzez wyliczanie wynagrodzeń i załatwienia w ZUS oraz US, aż do zakończenia świadczenia pracy.

Z pomocą naszego biura rachunkowego właściciele firm mogą zadbać o swoich pracowników w sposób rzetelny oraz bezpieczny. Stawiamy na to, aby Klient mógł dzięki współpracy z nami skoncentrować swoją uwagę na rozwoju prowadzonej działalności.

Nasze biuro stawia na solidne podejście do Klienta oraz traktowanie go w sposób indywidualny. Ten sposób działania umożliwia dopasowanie oferty tak, aby Klient korzystał z usług, których potrzebuje.

Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam ocenić, że prowadzenie kadr ze względu na złożoność i częste zmiany przepisów w zakresie prawa pracy niejednokrotnie przysparzają przedsiębiorcom trudności.

W skład naszej oferty wchodzą takie usługi, jak:
– naliczanie wynagrodzeń,
– wyliczanie podstawy zasiłków chorobowych, macierzyńskich i opiekuńczych,
– przygotowywanie dokumentacji i rozliczeń dla ZUS, US, PFRON oraz GUS,
– rozliczenie podatkowe,
– pomoc w prowadzeniu akt osobowych pracowników,
– przygotowywanie świadectw pracy.

Do kontaktu z naszym biurem zachęcamy wszystkich, którzy zainteresowani są szczegółowymi informacjami dotyczącymi obsługi kadrowej.