Warszawskie biuro księgowe

Prowadzone przez naszą firmę warszawskie biuro księgowe, świadcząc swoje usługi od wielu lat i zatrudniając najlepszych ekspertów, jest w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług związanych zarówno z kwestami księgowymi, jak i podatkowymi, z którymi zmierzyć musi się każda osoba prowadząca własną działalność

Te kilka lat prowadzenia działalności na polskim rynku, pozwoliły nam na wzbogacenie się o nowe doświadczenia, jak również umiejętności księgowe, które są niezbędne do tego, aby coraz lepiej świadczyć usługi dla naszych Klientów.

Oferta naszego biura jest prowadzona zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorców, bez względu na to jaki jest rodzaj, a jaka specyfika prowadzonej przez Klienta działalności.

Wszelkie kwestie związane z księgowością oraz podatkami w prawie polskim są bardzo zawiłe i skomplikowane, co często znacznie utrudnia prowadzenie własnej działalności bez biegłej znajomości obowiązujących przepisów prawa.

Nasze warszawskie biuro księgowe oferuje Państwu profesjonalne prowadzenie księgowości pełnej, jak również uproszczonej, pomoc w prowadzeniu spraw kadrowych. Świadczymy również profesjonalne usługi doradcze z zakresu rachunkowości, prawa oraz podatków.

Zatem jeśli są Państwo zdecydowani, aby podjąć współpracę z naszym biurem księgowym, zapraszamy do kontaktu. Z kolei jeśli mają Państwo jakieś pytania, bądź wciąż nie rozwiane wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z naszym konsultantem, który dołoży wszelkich starań, aby kwestie te stały się dla Państwa zrozumiałe.

DEKLARACJE PIT

Zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie sporządzenia i złożenia deklaracji PIT.

Gwarantujemy poprawne i niezwłoczne przedłożenie deklaracji w promocyjnej cenie!

Skontaktuj się

W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszego biura i warunków współpracy prosimy o kontakt.

tel: 22 211 22 27, 12 378 39 96 (Cała Polska)

e-mail: biuro@generaloutsource.pl

Nasze biuro czynne jest w godzinach:

9:00- 17:00

 

ADRESY

WARSZAWA: Aleje Solidarności 117
KRAKÓW: ul. Cegielniana 4a lok.27
KATOWICE: ul. Mariacka 6

DANE FIRMY:

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O.

NIP: 95   42743334
REGON: 243264274
KRS: 00 00  461  139