Prowadzenie księgowości jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Księgowości może być prowadzona w pełnej lub uproszczonej formie w zależności od wyboru przedsiębiorcy, ale także od formy prawnej przedsiębiorstwa i osiąganych przychodów.

Niejeden przedsiębiorca decyduje się na powierzenie obsługi księgowej swojej firmy profesjonalnemu biuru rachunkowemu, gdyż jest to bardzo korzystne rozwiązanie. Biuro rachunkowe generuje zdecydowanie niższe koszty niż zatrudnianie samodzielnej księgowej lub księgowego. Przedsiębiorca ma pewność, że rozliczenia dokonywane są prawidłowo i może skupić się na prowadzeniu firmy.

Biura rachunkowe oferują szereg usług związanych z prowadzeniem księgowości i rozliczaniem podatku. Zazwyczaj cena za księgowość wyliczana jest na podstawie formy prawnej przedsiębiorstwa, rodzaju prowadzonej księgowości oraz od tego, czy firma rozlicza się z podatku VAT.

Nasze biuro rachunkowe, chcąc ułatwić przedsiębiorcom prowadzenie działalności przygotowało kompleksową ofertę usług. Zajmujemy się m.in. prowadzeniem księgowości, obsługą działu kadr i płac oraz doradztwem prawnym i podatkowym. Działamy na rynku od wielu lat, co pozwoliło nam zdobyć szerokie doświadczenie.

Naszym klientom oferujemy rzetelne i terminowe prowadzenie księgowości w przystępnych cenach. Nasz cennik za usługi księgowe jest elastyczny, w dużej mierze uzależniony jest od liczby dostarczanych dokumentów, które podlegają ewidencji. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.